Mēs palīdzēsim sava ceļa meklētājiem, sajust saikni ar Visumu caur meditācijām, diskusijām, čenelingu, dziesmām, kustībām,  smiekliem, elpu un gongiem, lai katrs sajustu šīs enerģijas plūsmu, kas vienlaicīgi sazemē un paceļ debesīs.

Vai Tu vēlies dzīvot savas dzīves labāko versiju? Izaicini sevi un izej no komforta zonas šajās Festivāla dienās. Ļaujies jaunām praksēm, jaunām sajūtām un satiec iedvesmojošus cilvēkus. Ļauj, lai šis Gaismas Festivāls kļust par bāku Tavā dzīvē un paceļ Tavu dzīvi jau citas apzinātības līmenī.

Pēc šīm trim dienām Daugavas krastā, Tu vairs negribēsi dzīvot pa vecam. Tu būsi sajutis/sajutusi baudu, kāda rodas ļaujoties Visuma mīlestības enerģijas plūsmai un sajūtai, ka neesi un nekad neesi bijis viens. Tu zināsi šo sajūtu, kā ir “dzīvot plūsmā”, un Tev vienmēr būs pieejams šis atskaites punkts uz ko tiekties, lai Tu vienmēr varētu atsaukt atmiņā šīs sajūtas.  

Kad ilgi nevelta kvalitatīvu laiku sev, tad sākas dusmas un neapmierinātība uz citiem | Jānis Brūns

Ko Tu vari zaudēt? Bailes, nedrošību, nepārliecinātību, stresu ...

Kas notiks, kad atbrauksi?

Dziedinies un uzlādējies viegli - caur kustību, skaņu, meditācijām un diskusijām.

14 pasākumi un meistarklases pie dažādiem skolotājiem un meistariem ir izkārtoti tā, lai kustības, skaņa, un meditācijas harmoniski papildinātu viens otru.

Daba dziedē - pie mums šī saikne ar dabu ir īpaša, jo atrodamies Daugavas krastā pie Daugavas ielejas parka, kur ziediem pielietas pļavas paver brīnišķīgu Latvijas lauku ainavu! Atbrauc un paliec uz 3 dienām!

Brīvais laiks

Ja vēlies atpūsties uz ūdens vai ūdenī, piedāvājam kubulu 60,- eiro 4 stundas no rīta vai pēcpusdienā/vakarā tel rezervācijai 25678898

Pirtiņa uz ūdens 25,- eiro stundā, varēs pieteikt uz vietas.

Laivu, SUP, plostu, divriteņu noma, ekskursijas ar kuģīti - zvanīt 29442587

Ēdināšana

Pasūti pēc ēdienkartes, un mēs Tev pievedīsim klāt ēdienu no Garšu Bankas. Piedāvājumā wrapi, salāti, picas, zupas, siltie ēdieni - arī veģetārās opcijas.

Naktsmītnes

Gongu nakts kupolā ir iekļauta cenā.

Piekdienas naktij ir sekojošas iespējas:

Nakšņo savā teltī vai mašīnā. Samaksa 10 eiro, plus 2,- no cilvēka

Nakšņo glempinga teltīs, rezervē sekojot saitei.

Rezervē viesnīcu Klidziņā tel 26339971. Pēc izsaukuma kursēs laivas vai kuģītis, katrs ceļš maksā 2,- eiro.

Chenelinga meistarklase Andris Petriņš

Kā Tu justos, ja Tev piemistu intuīcija uz ko var paļauties un, ja vienmēr pie rokas būtu padoms ko un kā labāk darīt?

Intuīcija ir saziņa ar Tavu Augstāko Es, ko Tu vari aktivizēt sev atbilstošā veidā: caur domu, caur skaņu, vizuāli, caur sajūtu, caur enerģijas plūsmu. Enerģijas laukā, ko piektdien atvērs Andris Petris, aktivēsies visas maņas saziņai ar smalko plānu un Tu varēsi sajust šo mijiedarbību, lai atgriežoties atpakaļ savā ikdienā varētu pats/pati apzināti vērot un stiprināt savas enerģijas plūsmas. Andris dos spēcīgu impulsu, ko pēc sesijas pašam vajadzēs izkopt un spēcināt.

Chenelinga meistarklase Andris Petriņš

Vai Tu gribētu, lai Tev atvērtos kādas īpašas spējas vai talants?

Šajā festivālā, tev būs iespēja piedalīties enerģētiskā
čenelinga meistarklasē ar Andri Petriņu, kur katram var aktivizēties čenelinga spējas, lai saņemtu informāciju no savām gaismas struktūrām.

Gongu peldes

Kur ņemt enerģiju un kā neļaut sev izdegt?

Trīs dienu festivala pasākumi ir izkārtoti harmoniski un plūstoši, lai aktivitātes nomainītu viena otru ativizējor enerģijas plusmu ar gongu nakti kā kulmināciju un atdzimšanas elpu sestdien kā integrējošo faktoru. Anitas Dzenes kustibu plakses un Zemes meditācija ļaus mums atgriesties mājās atjaunotiem un sazemētiem pēc jaudīgās inforfmācijas un enerģijas plūsmas trīs dienu garumā.

Meditē

VaiTu vēlētos pieredzēt brīnumus, ko veido pozitīvu notikumu virknes, ko sauc par sinhronizāciju?

Šajās trijās festivāla dienās, mēs esam sarūpējuši meditācijas caur dziesmu, caur augiem, uzbursim muzikālu epifāniju ar dzeju, arfu, kokli un saules gongu līdz ļausimies gongu vibrācijai visas nakts garumā. Šo meditāciju kopums ļaus viegli savienoties ar Visuma enerģiju caur beznosacījuma mīlestības lauku.

Gongi visas nakts garumā

Kādas ir sajūtas dzīvojot harmonijā ar Visumu?

Gongu Pudža visas nakts garumā radīs dziļa miega un relaksācijas stāvokli, nomierinoši iedarbojoties uz nervu sistēmu, līdzsvarojot čakras un paaugstinot vitalitāti. Dziedinošās un nomierinošās Gongu vibrācijas, ļaus Tev harmonizēties ar Visumu. No rīta Tu modīsies, ka daudz spēcīgāka būtne, ar skaidru prātu, mierīgs un līdzsvarots.

Dejo un zīmē

Vai vēlies sapildīties ar dzīvesprieku?

Mēs esam sarūpējuši divas meistarklases dzīvespriekam! Sestdienas Zumba ar Rolandu Bartaševiču ļaus iegriesties kustību virpulī caur deju un īpašu dziesmu izlasi. Savukārt svētdien ņemsim rokās zīmuli, kā bērnībā, un ļausimies radošām “muļķībām”, kas ļaus Tev ieraudzīt pasauli tik ļoti, ļoti brīnumainu. Pēc šīs meistarklases Tu sapratīsi, ka zīmēt māk visi un tas ir tik viegli, kā elpot.

Atdzimšanas elpa

Kā būtu,Tu ja varētu atlaist bailes, kas parādās atkal un atkal?

Bailes var reāli izelpot atdzimšanas elpas sesijās. Šādu elpošanas sesiju svētdien vadīs Andris Petriņš un Anita Dzene. Tu iegūsi izpratni par to, cik spēcīga ir
elpa un kā bez citiem palīglīdzekļiem tikai ar elpošanas tehnikas palīdzību var atrisināt ilgstoši sasāpējušas problēmas, atcelt dažādus blokus un limitācijas, atvērt savu potenciālu. Sesija būs intuitīva, bez tēmas. Tu varēsi pievērsties savām vajadzībām un saņemt dziedinošu atbalstu no Andra un Anitas. Pēc šīs prakses, tu skaidri sapratīsi, kā strādāt ar savu elpu un varēsi turpināt izaugsmi pir Anitas, Andra vai kāda cita atdzimšanas elpas praktiķa.

Piektdiena 16.jūnijs

Piektdienas vakars, skaists ceļš, kas lokās līdzi Daugavas līkumiem kamēr auto ieripo Jaunjelgavā ar seno pilsētas vēsturi un skaisto parku. Vien pāris minūtes, un jau vari izkāpt no mašīnas basām kājām pavisam citā realitātē Kempings pie Daugavas

Maģiskais vakars, gaisā virmojot saulgriežu enerģijām, sāksies ar muzikālu meditāciju. Dziesminiece, Austras bērns un mūzikas terapeite Vita Krūmiņa, Tev ļaus aizmirst par pilsētas kņadu un ikdienas rūpēm ar ģitāras skaņām un dziesmām, kliedinot rūpju vaibstus Tavā sejā un ļaujot mīlestībai ienākt sirdī un atvērs sirds frekvenci.

Ar atvērtām sirdīm, pievienosimies laukam, ko radīs Andris Petriņš, lai saņemtu nepieciešamo informāciju katrs no savām gaismas struktūrām. Andra laukā, katram var aktivizēties čenelinga spējas, tādēļ tā ir meistarklase.  Andris arī atbildēs uz jautājumiem un nodrošinās informācijas lejuplādi visiem saprotamā formā.

Vakaru noslēgs gongu pelde, kas ļaus nointegrēt saņemto informāciju un harmonizēs visus notiekošos procesus. Visi septiņi Jāņa Pūķa un Sanitas Lablaikas gongi būs kupolā kopā ar Tibetas bļodām, kristāla traukiem un citiem sakrāliem instrumentiem..

Visiem trīs pasākumiem piedāvājam 20% atlaidi, visi trīs pasākumi 76 eiro.

No rīta modīsimies jaunai dienai ar saullēkta jogu uz SUP dēļiem.

Rezervēt piektdienas pasākumus

Sestdiena 17.jūlijs

Ekskluzīvs piedāvājumsheart tikai 30 vietas!

Modīsimies ar putnu dziesmām un pa rasas pielietu pļavu dosimies uz Daugavu, kur sveiksim sauli uz SUP dēļa!

Brokastis vai gavēnis pašu ziņā, kam sekos izaicinošs un dialogu raisošs Artūra Ķirpa vadīts seminārs, paceļot tēmas, kas nereti tiek atstātas novārtā. Artūram ir fascinējoša stāstnieka maniere, kas pilnīgi pārņem auditoriju. Par ko būs šis stāsts? Par katru no mums, par pārmaiņām un par radīšanu.

Ilga Gavare savukārt dalīsies zināšanās gan par Dieva augiem, gan mušmirīti, aizvedot mūs meditācijā, kur izjutīsim Dieva augu klātbūtni.

Prieku un pozitīvas emocijas garantē Rolands Bartaševičs ar Zumbas meistarklasi.

Pēc smieklu un enerģijas devas ieslīgsim arfas skaņās, ko papildinās dzeja, balss, kokle un saules gongs. Muzikālā epifānijā melodijas vīsies ar oriģinālmūziku un mirklī dzimušu improvizāciju, aicinot Tevi baudīt relaksējošu un meditatīvu koncertstāstu.

Šādā pusmeditatīvā svētlaimes stāvoklī, mēs posīsimies naktsguļai kupolā, kur mūs miegā ieaijās gongu vibrācijas maigi harmonizējot un transformējot dienā uzņemto informāciju visas nakts garumā.

No rīta, tevi liegi modinās Anita Dzene ar integrētiem elpošanas, jogas, cigun un deju elementiem, kas dažādos līmeņos sagatavos ķermeni dienai (Pamošanos caur kustību meklēt svētdienas pasākumos). Pēc kustību prakses, būsim gatavi brokastīm un jaunai dienai.

Diennakts cena 188,- eiro

Rezervēt sestdienas pasākumus

Svētdiena 18.jūnijs

Noslēdzam festivālu ar sabalansētu dienu. Svētdien 18.jūnijā mūs gaida kustība , smiekli, elpošana un sazemēšanās ar Zemes meditāciju.

Sāksim dienu ar pamošanos caur kustību -Anita Dzene savās kustību praksēs integrē elpošanas, jogas, cigun, fizioterapeitiskos un deju elementus, kas dažādos līmeņos sagatasvo ķermeni dienai.

Kā radoši "muļķoties" un saprast, ka viegli ir tas, kas tiešām, tiešām mums noder ikdienā mums parādīs Daina Domašūte! Un pēc pieredzes saku - zīmēšana ļauj Tev ieraudzīt pasauli tiiiik ļoti, ļoti brīnumainu! Aaaaa, un tāpat kā elpot, zīmēt māk visi!Tik viegli kā elpot

Vai esi jau mēģinājis atdzimšanas elpu?

TRANSFORMĒJOŠĀS ELPOŠANAS GRUPAS SESIJA, intuitīva bez tēmas.

 • Enerģētisko bloku transformēšana mīlestībā.
 • Sazemēšanās un ķermeņa enerģijas atgūšana.
 • Kosmiskas pieredzes.
 • Nāc un elpo savu personīgo tēmu.
 • Sesija piemērota gan iesācējiem, gan ekspertiem.

Pēc elpošanas sesijām vienmēr ir vērts padalīties ar savām sajūtām, kas ļauj gan tam, kas dalās - nostiprināt un līdz apziņai pacelt procesos atklāto, gan bieži ir arī tā, ka - tie, kas klausās citu stāstos - atklāj vēl kaut ko arī par sevi un dziedina.

Savukārt, Zemes meditācija ļaus sazemēties - tas ir, noskaņot ķermeni un atgūt līdzsvaru pirms došanās mājās.

Jā, es piedalos!

Pilnā festivāla programma!

Piektdiena 16.jūnijs

17:00-18:30 Vakara meditācija Pieskāriens gaismai Vita Krūmiņa

19:00-22:00 Enerģētiskā čenelinga meistarklase Andris Petriņš

22:00- 23:00 Gongu pelde pirms naktsmiera

Rezervē piektdienas dalību

Sestdiena 17.jūnijs

7:00 Joga uz SUP dēļiem Daugavā, Sanita Lablaika

9:00-13:00 Tikšanās ar Artūrs Ķirps

Pusdienas

14:00-16:00 Meistarklase Gaismas ceļš ar augiem Ilga Gavare

16:30-18:00 Zumba ar Rolands Bartaševičs

Vakariņas

19:30 Muzikāla epifānija

23:00 Gongu nakts

Rezervē dalību sestdien

Svētdiena 18.jūnijs

Pamošanās caur kustību Anita Dzene

8:30 brokastis

9:00 Meistarnīca Zīmē viegli - Urban Sketching Daina Domašūte

11:00-14:00 Atdzimšanas elpa Andris Petriņš un Anita Dzene

Pusdienas

15:00 Sajūtu aplis - dalīšanās, Anita Dzene

16:00 Zemes meditācija Anita Dzene

Rezervēt svētdienas dalību

Nav laika? Izvēlies vienu pasākumu!

 • Dace Druva SIA ES&ME

  Uzņēmēja, Laika Līniju Dziedināšanas praktiķe, retrīta telpas saimniecePēc 20 gadu prombūtnes esmu atgriezusies Latvijā, aizejot no 3D matricas korporatīvās karjeras, lai nodotos pašizaugsmei, izmēģinot dažādas prakses un tehnikas. Pēdējos 4 gadus esmu praktizējusi atdzimšanas elpu, līdz garīgās izaugsmes ceļš aizveda līdz Laika Līniju praksēm. Kā savu spēka vietu izvēlējos no senčiem mantotu pļavu Daugavas krastā, izveidojot “Kempings pie Daugavas” - sfērisko kupolu praksēm un meditācijām.Smalkā plāna informācijas plūsmas realizēju darbā ar kristāliem, izveidojot zīmolu “Spēka Rotas” - tajā veidotās aproces palīdz gan meditācijās, gan aizsardzībai, gan sazemēšanās praksēm.

 • Anita Dzene SIA Skannn

  Anita Dzene - Enerģijas un rekreatīvās elpošanas pasniedzēja, skaņu meistare, sajūtu pasākumu radītāja. Anitas redzējums ir, ka par sevi ir jāparūpējas kā par mūzikas instrumentu - tas ir pilnībā jāliek lietā, tam ir jāvibrē pašam sev un arī tiem, kas klausās, tam ir jābūt saskaņā ar cifiem mūzikas instrumentiem, lai veidotos brīnišķīgs skaņdarbs, ir jāklausās, kā tas skan un vai skaisti skan, ja neskan - par to ir jārūpējas un jāuzskaņo.